Milírodičia

cudzí jazyk dáva krídla Vašim deťom a nové možnosti pre ich budúcnosť.

Image

Milírodičia

cudzí jazyk dáva krídla Vašim deťom a nové možnosti pre ich budúcnosť.

Image

Vašedeti štúdiom cudzieho jazyka u nás získaju

“ Deti už nemusíte nikam voziť, otravovať babku, dedka, tetu, aby Vám dieťa zaviedla na jazykovku.”

My spolupracujeme sVašou základnou školou

Ide o spoluprácu medzi našou jazykovou školou a Vašou základnou školou, kde si deti vyzdvihnete po škole, už s absolvovanou  hodinou “našej komunikačnej angličtiny” Nemusíte s deťmi robiť domáce úlohy z angličtiny.

S nami dieťa začína považovať anglický jazyk, za jeho prirodzenú súčasť v živote, prestane sa ho báť. Pomocou našej metodiky odstraňujeme u dieťaťa bloky a strachy z používania anglického jazyka, dieťa sa uvoľní a začne plynule komunikovať. Deti sa na našich hodinách nenudia, pretože v malých skupinách, skoro individuálnou metodikou je výuka nastavená na ich potreby, kde hravou formou podporujeme to čo sa v školách učia a dávame to do praxe. Deti sa tým pádom, už nemusia angličtinu len “biflovať“ bez zrozumiteľnosti a možnosti reálneho odskúšanie v praxi.

Komunikačné kluby prebiehajú priamo na školách, tým pádom deti nemusia nikam chodiť, ani byť nikam, nikým vozené. Jednou s najväčších výhod je, že sa deti učia v prirodzenom prostredí školy.

Zaujali sme Vás?
Neváhajte nás
kontaktovať

Povinný údaj.

Čo o nás hovoria rodičia detí?

Dobrý deň,

na základe veľmi dobrých skúsenosti s kurzom angličtiny v tomto školskom roku sme sa rozhodli prihlásiť nášho syna  na spomínaný kurz angličtiny aj v ďalšom školskom roku, v ktorom bude žiakom 4.B ZŠ Povýšenia sv. Kríža v Smižanoch. 

Dobrý deň,

ďakujem veľmi pekne za zhodnostenie práce mojej dcéry Katky. Na vaše hodiny sa vždy teší, prebrané učivo je veľmi pomáha aj pri zvládaní učiva v rámci vyučovania ANJ v škole. Veľmi pozitívne sú ohlasy aj iných rodičov, ktorých deti nemajú problém zvládať učivo ANJ v škole. Naopak žiaci, ktorí sa nezúčastňujú vášho kurzu, majú v podstate zhoršenú domácu prípravu - to sú závery triedneho rodičovského. Prajem veľa síl v ďalšej peáci a ešte požehnaný čas Vianoc aj celého Nového roka.

 1029,4 Dobrý deň, 10 29.4 ďakujem veľmi pekne za fotky aj za Vašu celoročnú prácu s našimi deťmi (aj našim synom 50 29.4 Krásne leto Vám prajem S pozdravom 

Dobrý deň, Ďakujem za informáciu ohľadom Karolíny. V škole sa jej angličtina zlepšila čo sa týka známok a za to som veľmi rada. Myslím si, že jej to len prospieva. Ďakujem Vám S pozdravom

Dobrý večer. Ďakujem za feedback. Snáď môžem použiť aj anglický výraz. Mám z kurzu a výsledkov radosť. Ja vidím, že Martinkovi angličtina ide, aj keď doma sa jej nestíhame toľko venovať, ako by som chcela. Kurž určite pomáha, aj triedna pani učiteľka nám potvrdila, že je vidieť, ktoré deti k vám chodia. Priznávam, že ma neprestáva udivovať výslovnosť. My v ich veku sme hovorili strašne. Martinko ma peknú výslovnosť a už vidím určitú zručnosť pri čítaní, aj pri nových slovách. Ďakujem a verím, že Martina chodenie na kurz tak skoro neomrzí.

Dobrý deň pani učiteľka, ďakujeme za celý školský rok. Natálka sa každý utorok tešila na ANJ.
Pani učiteľka, ďakujeme veľmi pekne za celý školský rok ... a tiež za príjemnú rozlúčkovú hodinu.

Ďakujeme veľmi pekne za celý rok! Ak by sa otváral tábor nakoniec aj v auguste poprosím o info, mali by sme záujem o augustové termíny. Pekný deň a krásne leto!

 

Dobrý deň, ďakujem veľmi pekne za fotky aj za Vašu celoročnú prácu s našimi deťmi (aj našim synom Krásne leto Vám prajem S pozdravom

Ďakujeme veľmi pekne, veľmi nám záleží na tom, aby Jakubko vedel anglicky. Na úrovni bežnej dennej komunikácii spolu rozprávame, slovnú zásobu má super a plynulé komunikuje. Tým že je prváčik, gramatiku nevie. Chceli by sme, aby napredoval tak, aby to preňho nebola záťaž. Krúžok má veľmi rád a veľmi sa teší na hodinu. Uvedomujeme si, že tá pozornosť 60 minút je náročná, aj tým že Jakubko by najradšej celý čas behal a nerád sedí. Ale veľmi rád sa učí, budeme ho motivovať a dohovarať. Čokolvek nám odporučíte, aby napredoval, budeme vďační. Premýšľali sme aj o súkromných hodinách, ale tým že ešte nevie abecedu a písať, tak sme to neriešili. Dakujeme za vaše rady a odporúčania a tiež trpezlivosť pri Vašej práci.

Dobrý deň, 3029,4 Jurko hovorí, že chce mať hodinu 10 29:4 Pekný deň. S pozdravom

Jeeej, ďakujeme. ja Jurko si hodiny s Vami obľúbil a tak sme sa rozho pokračovať aj v septembri. Šťastné deti, šťastní rodičia. Ďakujeme krásne. Prajeme pekné leto.

Dobrý deň pani učiteľka, ďakujeme za celý školský rok, Natálka sa každý utor tešila na ANJ. ja Krásne leto aj Vám,

Image