Chcete vedieť rýchlo komunikovať anglicky? Práve pre Vás máme kurzpre dospelých.

Metodika "My Brain" Vás dokáže naučiť rozprávať v priebehu 25 hodín, pri dodržaní základných pravidiel a naučení sa základnej slovnej zásoby pozostávajúcej z 500 slov. U nás rozprávate už od prvej hodiny.

Image

Ako to robíme?

Našou snahou je u Vás vybudovať vzťah k jazyku. Ovládanie jazyka je dnes už takou istou nevyhnutnosťou akou je vodičký preukaz. Teraz možete isť bez problémov na dovolenku do zahraničia, alebo môžete čítať správy zo zahraničných zdrojov, pozerať filmy a mnoho iného. Jazyková bariéra sa u Vás začína prepadávať.

Špecifickou komunikačnou metódou výučby angličtiny pomocou myšlienkových máp, hravou formou s aktivitam a prepájaním jednotlivých zmyslov na hodinách začnete spájať slovíčka do viet.

V kurze pre dospelých prebieha kurz individuálne, a preto máme väčší priestor na komunikovanie a skúšanie jazyka.

Otázky a odpovede, ktoré Vás určite zaujímajú ...

Pre koho je metóda My Brain Academy vhodná?

Pre všetkých, ktorí cítia potrebu dorozumieť sa v anglickom jazyku. Pre všetkých, ktorí už učenie jazyka vzdali s "paradigmou", že na jazyky musíš mať talent. Pre všetky deti, študentov, športovcov, starších ľudí, ktorí cítia, že chcú cestovať, študovať, pracovať možno niekde inde, možno spolupracovať s niekým z inej krajiny a jedinou prekážkou v naplnení ich cieľov je jazyková bariéra.

V čom je metodikaMy Brain Academy iná?

Ide o komunikačnú metódu "My Brain", ktorá je postavená na budovaní pozitívneho vzťahu k angličtine a vysvetľovaní jej základných pravidiel pomocou myšlienkových máp. Tie sú dopĺňané interativnými aktivitami, ktoré udržiavajú študentov v pozornosti a činnosti. Tým, že je metodika postavená v malých skupinách, študenti sú zapojení do procesu učenia sa počas celej hodiny.

Ako rýchlo sa dokážem metodikou My Brain naučiť rozprávať?

Metodika "My Brain" Vás dokáže naučiť rozprávať v priebehu 25 hodín, pri dodržaní základných pravidiel a naučení sa základnej slovnej zásoby pozostávajúcej z 500 slov. U nás rozprávate už od prvej hodiny.

Ak Vás naša ponuka zaujala, môžete nás hneď kontaktovať.+421 911 709 983 Tešíme sa na spoluprácu.

Image